konec-prokrastinace-kniha-petr-ludwig-recenze

Konec prokrastinace

Sdílejte na:

Co je to prokrastinace?

Konec prokrastinace je kniha o prokrastinaci, chorobném odkládání důležitých úkolů a povinností.
Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se?

Konec prokrastinace – recenze

Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno?

Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat a zlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji. Jádrem knihy je osm praktických nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou nad prokrastinací vyhrávat každý den.

Moje recenze

Abych pravdu řekl tak ještě jsem nečetl tak čtivou a srozumitelnou příručku jak na to. O to cennější že je od českého autora. Zajímavá je i grafická úprava, formát i jednoduché obrázky a grafy. Texty nejsou bezhlavě opsané, ale jedná se o promyšlenou a logickou syntézu poznatků z více oborů (psychologie, organizace, neurověda apod.). Doporučuji přečíst. Velmi vhodné zvláště pro studenty.

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Sdílejte na:
Posted in Ludwig Petr, Nezařazené and tagged , , , , .